Skip to main content
dividenžu izmaksas lēmuma / protokola paraugs

Dividenžu izmaksas dokumenti

Vai Jums ir nepieciešami dokumenti, lai veiktu parasto vai ārkārtas dividenžu izmaksu? Mūsu sagatavotie dokumentu paraugu komplekti ļaus Jums būtiski ietaupīt laiku un ērti sev izmaksāt plānotās dividendes.

Parastās dividendes Lai uzņēmuma dalībnieks (īpašnieks) varētu lemt par peļņas sadali un dividenžu izmaksu, iesākumā ir nepieciešams apstiprināt gada pārskatu. Tas tiek darīts, sastādot dalībnieka lēmumu – vai dalībnieku sapulces protokolu, ja dalībnieki ir vairāki.

Ārkārtas dividendes šī procedūra sākas, uzņēmuma valdei sagatavojot operatīvo finanšu pārskatu un iesniegumu uzņēmuma dalībniekiem ar priekšlikumu par izmaksājamo summu. Pēcāk jau dalībnieka lēmumā / sapulces protokolā, balstoties uz valdes priekšlikumu, uzņēmuma īpašnieki lemj par ārkārtas dividenžu izmaksu.

Esam sagatavojuši visus Jums nepieciešamos dokumentu paraugu komplektus. Tajos ietvertos dokumentus varēsiet ērti rediģēt un pielāgot sava uzņēmuma situācijai. Paralēli esam ietvēruši arī instrukcijas pareizai nodokļu aprēķināšanai un nomaksai.

  • Dokumenti ir ērti rediģējami
  • Pielāgoti 2024. gada prasībām
  • Satur instrukcijas aprēķinam
  • Saņemšana – 5 minūšu laikā

Dokumentu paraugus varat pasūtīt, aizpildot līdzās esošo formu!