Skip to main content
SIA izmaiņas

SIA Izmaiņu dokumenti

Uzņēmuma (SIA) pastāvēšanas laikā var rasties nepieciešamība pēc dažāda veida izmaiņu veikšanas. Tam būs nepieciešams iesniegt atbilstošos, pareizi aizpildītus dokumentus Uzņēmumu reģistrā.

  • 100% pareizi sagatavoti dokumenti
  • Aktualizēti 2024. g. izmaiņu veikšanai
  • Viegli rediģējami un pielāgojami
SKATĪT IZMAIŅU SITUĀCIJAS
nosaukuma maiņa

SIA nosaukuma maiņa

Uzņēmuma nosaukuma maiņa nav sevišķi izplatīta, taču ir situācijas, kad tas ir nepieciešams. Tādā gadījumā atliks sagatavot dažus vienkāršus dokumentus un SIA nosaukums no Uzņēmumu reģistra puses tiks nomainīts pāris dienu laikā.

APSKATĪT DOKUMENTUS
dalībnieku maiņa

Dalībnieku (īpašnieku) maiņa

Uzņēmuma daļu pārdošana ir visnotaļ izplatīta prakse, līdzīgi kā cilvēku iekļaušana dalībnieku (līdzīpašnieku) kārtā. Nereti pārdots tiek pat pilnīgi viss uzņēmums. Visos šajos gadījumos ir nepieciešami tikai daži pareizi noformēti dokumenti.

APSKATĪT DOKUMENTUS
pamatkapitāla palielināšana

Pamatkapitāla palielināšana

Visbiežāk pamatkapitāla palielināšana ir nepieciešama gadījumos, kad persona vēlas būt dalībnieks vairākos uzņēmumos vienlaikus. Un, ja tie ir mazkapitāla SIA, tad vienam no tiem nākas palielināt pamatkapitālu līdz 2800 eiro.

APSKATĪT DOKUMENTUS
adreses maiņa

Juridiskās adreses maiņa

Arī nepieciešamība pēc juridiskās adreses maiņas dokumentiem ir sastopama visnotaļ bieži. Piemēram, uzņēmums nomaina sava biroja lokāciju un vēlas tajā saņemt uzņēmumam adresēto korespondenci.

APSKATĪT DOKUMENTUS
pamatkapitāla palielināšana

Pamatkapitāla denominācija

Ikvienam uzņēmumam, kurš dibināts pirms eiro ieviešanas Latvijā, jāveic pamatkapitāla denominācija (pāreja no latiem uz euro). Tikai pēc šīs procedūras veikšanas UR akceptēs jebkuras citas SIA izmaiņas.

APSKATĪT DOKUMENTUS
valdes maiņa

Uzņēmuma valdes maiņa

Uzņēmuma valdes locekļu nomaiņai var būt ļoti dažādi iemesli. Valdes maiņai nepieciešamie dokumenti un to saturs var atšķirties, atkarībā no konkrētā scenārija. Mūsu sagatavotā paraugu paka ļaus Jums to veikt ātri un vienkārši.

APSKATĪT DOKUMENTUS