Skip to main content

Biežāk uzdotie jautājumi

Šeit atrodami Jums aktuāli jautājumi un mūsu sniegtās atbildes uz tiem.

Kā veikt pasūtījumu?

Mūsu mājas lapā izvēlieties sev nepieciešamo sadaļu, piemeklējiet nepieciešamos dokumentus un to individuālajā lapā aizpildiet pasūtījuma formu (lauks ar iespēju ievadīt e-pasta adresi un sarkana poga). Pēc formas aizpildīšanas Jūs automātiski pārvirzīs uz mūsu sadarbības partnera Stripe Inc. lapu, kurā 100% drošā veidā būs iespējams veikt pasūtījuma apmaksu ar Google Pay vai Jūsu kredītkarti.

Kā es saņemšu dokumentus?

Pēc veiksmīgas formas aizpildīšanas un apmaksas veikšanas, savā e-pasta adresē Jūs saņemsiet linkus (hipersaites) uz pasūtītajiem dokumentu paraugiem. Nospiežot uz tām, automātiski sāksies dokumentu lejupielāde Jūsu ierīcē.

Vai es varēšu atvērt un rediģēt dokumentus?

Dokumentu paraugu failu formāti ir .pdf, .docx, .xlsx. Tos būs iespējams atvērt un rediģēt ar jaunākajām dokumentu apstrādes programmām, piemēram, Microsoft Office, Google Docs utt. Ja gadījumā Jūs izmantojat vecākas paaudzes dokumentu apstrādes programmatūru, šajā mājas lapā varēsiet konvertēt saņemtos dokumentus uz tādu failu formātu, ko atbalstīs Jūsu izmantotā programmatūra.

Vai varat sastādīt dokumentus tieši priekš manis?

Mēs nenodrošinām individuālu dokumentu sastādīšanas pakalpojumu, bet piedāvājam jau aizpildītus dokumentu paraugus, ko varat ērti labot un pielāgot sev nepieciešamajai situācijai. Ja tomēr Jums ir nepieciešama individuāla pieeja, iesakām ieskatīties Grāmatvedis24.lv pakalpojumu sortimentā, kurā ietilpst arī dokumentu sagatavošana.